This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.

Instagram feed

+ 01145928421 SUPPORT@ELATED-THEMES.COM

Nasz zespół

HomeNasz zespół
Anna Wrona-Zabielska

ANNA

Wrona-Zabielska

mgr inż. arch. Anna Wrona-Zabielska

Jestem absolwentką wydziału architektury i urbanistyki i od roku 2008 zajmuję się projektowaniem obiektów prywatnych oraz użyteczności publicznej. Zajmuję się kompleksową obsługą architektoniczną inwestycji począwszy od projektu budowlanego, poprzez aranżację wnętrz i nadzór autorski nad realizacją obiektu. Podczas projektowania staram się wyjść naprzeciw wymaganiom  inwestorów, tak by projekty w najmniejszym szczególe spełniały ich wyobrażenia i potrzeby. Tak by zachwycały nie tylko formą ale również funkcjonalnością. Jestem otwarta na nowe wyzwania i ciągle rozwijające się technologie i design.

Ewelina Pawluk-Czapska

EWELINA

Pawluk-Czapska

mgr inż. arch. Ewelina Pawluk-Czapska

Jestem absolwentką wydziału architektury i urbanistyki. Projektowaniem zajmuję się od 2005 roku. Wieloletnie doświadczenie zaowocowało u mnie świetną znajomością prawa oraz różnorodnością projektowanych obiektów od  handlowo – usługowych, zabudowy mieszkalnej wielorodzinnej, po obiekty przemysłowe  i służbę zdrowia w której się specjalizuję. Mam dwie pasje w życiu: architekturę i fotografię, które doskonale się uzupełniają umożliwiając mi projektowanie obiektów nie tylko funkcjonalnych ale także z przywiązaniem dużej wagi do walorów estetycznych.

Katarzyna Chmielewska

KATARZYNA

Chmielewska

mgr inż. arch. wnętrz Katarzyna Chmielewska

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej w dziedzinie Architektury Wnętrz. Projektowanie to dla niej nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Do każdego projektu podchodzi z zaangażowaniem. Stara się nieszablonowo zaaranżować przestrzeń, dostosowując ją do indywidualnych potrzeb klienta. Wolne chwile poświęca na rozwijanie umiejętności w tworzeniu portretów oraz pejzaży rysowanych ołówkiem i węglem.

Michał Olechno

MICHAŁ

Olechno

inż. Michał Olechno

Kreatywny z pasja tworzenia, ciągle szukający możliwości samodoskonalenia się. Perfekcjonizm i dbałość o szczegóły są jego wielkimi atutami. W swojej pracy szczególną uwagę przywiązuje do designu i dobrego smaku, specjalizuje się  w wizualizacjach wnętrz i architektury. Dąży do realistycznych efektów,na które według niego wpływają detale. Preferuje nowoczesna stylistykę i minimalizm w architekturze. Oszczędny w formie przykłada ogromna uwagę do funkcjonalności projektowanych wnętrz i obiektów.” Nie ma wyzwania, którego się nie podejmie”… to motto towarzyszy mu od zawsze.